Piercing w uszach.

Gojenie piercingu w płatkach uszu trwa cztery, do ośmiu tygodni, a w chrząstce ucha od trzech miesięcy do roku.

Po każdym zabiegu piercingu wymagana jest pielęgnacja, bez względu na miejsce przekłucia ogólne wytyczne pielęgnacji są takie same.

Miejsce przekłucia oraz samego kolczyka nie można dotykać nie umytymi rękoma. Częste moczenie świeżego piercingu nie jest zalecane, powinno się raz dziennie umyć obszary z piercingiem antybakteryjnym mydłem. Gdy materia wokół miejsc przekłucia i na biżuterii zaschnie, należy usunąć ja przy pomocy ciepłej wody i bawełnianego wacika następnie nanieść na rankę i kolczyk środek czyszczący, przetrzeć i kilkakrotnie poruszać kolczykiem w przód i w tył (przynajmniej sześć razy). Środek czyszczący nie powinien być zbyt długo w kontakcie ze skórą, wystarczy aby pozostał na około trzy minuty, po czym należy dokładnie umyć przekłute miejsce pod bieżącą wodą, powtórnie poruszając kolczykiem w obie strony. Każdego wieczora należy usuwać zakrzepniętą na biżuterii materie, ponieważ może przyciągać bakterie.

Przy piercingu w uszach powinno zachować się ostrożność przy zakładaniu ubrań przez głowę, a także przy czesaniu włosów. Piercing trzeba chronić przed kontaktem z kosmetykami.

Nr telefonu: 791 674 385

NASZE REALIZACJE

ul. Grunwaldzka 19 p.201
35-068 Rzeszów

tel. 500 666 781

© 2014 studio Izabell wszystkie prawa zastrzeżone / created by ROXart.pl